vesti24.mk
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ако сакате да имате долга врска, не си го губете времето со маж од овој хороскопски знак

ECA

Мажите од овој хороскопски знак се многу сомнителни и недоверливи кога станува збор за емоциите на нивните партнерки.

Тие не веруваат дека се искрени и затоа често се против долги, сериозни и озаконети врски.

Мажот во овој хороскопски знак е многу „тежок“ кога е во прашање љубовна врска.

Станува збор за мажите во хороскопскиот знак на Девица.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts