vesti24.mk
ВЕСТИ

Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ со песна од Жељко Самарџиќ го опиша патот на СДСМ во ЕУ

ECA

Преубава нумера од Жељко Самарџиќ за патот на СДСМ во ЕУ.
Топло препорачувам да ги проследите последните 3 години преку ова видео од 1 минута.

Фејсбук статус на портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts