vesti24.mk
ЗАБАВА

ВИДЕО: Бабичка чува хамбургер и помфрит од McDonald’s купен 1996-та година, погледнете како изгледа

ECA

McDonald’s е повторно во центарот на вниманието на социјалните мрежи откако на TikTok една девојка сподели видео од нејзината баба која чувала хамбургер и помфрит 24 години.

Бургерот и компирчињата стоеле во картонска кутија во плакар. Ниту лепчето е мувлосано, на плескавицата нема знаци дека е расипана, а компирчињата би рекле дека се веројатно стоени еден ден.

Погледнете го видеото на кое бабичката го отвора оброкот од McDonald’s купен во 1996-та година.

@aly.sherbMake this go viral, y’all ##grandparentsoftiktok ##mcdonalds ##fyp ##decadechallenge ##foryou ##happymeal

♬ original sound – aly.sherb

извор:курир.мк

Loading...

Related posts