vesti24.mk
ЗАБАВА

Видео: Девојка изведувала кореографија на Тик Ток па завршила во болница

ECA

Во последно време меѓу младите се популарни таканаречените Тик Ток кореографии. Како што го гледаме примерот со оваа млада корисничка на социјалната мрежа,, тоа може да се заврши и лошо

Девојката на својот профил објави снимка од себе како се обидува да изведе кореографија, но при обидот го исчашува коленото, па поради тоа завршила во болница.

@lib_bbbbbbb##fail ##gonewrong ##dancegonewrong ##tiktokgonewrong ##tiktokfail ##tiktokdancefail ##dancefail ##tiktokinjury

♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod

извор:курир.мк

Loading...

Related posts