vesti24.mk
ЗАБАВА

ВИДЕО: Доби необичен подарок за Денот на вљубените- што се случува кога мажот лајкува други жени на Инстаграм

ECA

Корисничка сподели видео на Тик Ток во кое на својот избраник му подари исклучително необичен подарок за Денот на вљубените.

Имено, таа ги фотографирала сите девојки кои нејзиниот сопруг ги „лајкувал“ на Инстаграм и му подарил подарок.

Видеото доби неверојатни 2.800.000 лајкови и над 200.000 споделувања, а коментарите беа различни, но во најголем дел доминираа женски коментари велеќи дека подарокот е одличен и дека сигурно ќе му се допадне.

@gr93laWhat did you gets get your man for Valentine’s Day ?😁 #fyp #valentinesday #messytiktok #couplegoals #crazy #fypシ

♬ Bust Your Windows – Glee Cast

На друго видео, таа исто така ја покажа реакцијата на нејзиниот сопруг, пишувајќи дека тој има смисла за хумор.

@gr93laI have a sense of humor with my man! I don’t know about y’all but I thought this was the perfect gift 🤣 He loved it 😘 #gorgeousgirls #fyp #joke

♬ original sound – Gloria

извор:курир.мк

Loading...

Related posts