vesti24.mk
ВЕСТИ

ВИДЕО: Инцидент на уривањето пред Мавровка, маж влезе меѓу разурнатите столбови

ECA

Средовечен маж се качи меѓу разурнатите столбови на дивоградбата пред Мавровка за време на уривањето.

Тој успеа да влезе во карабината, зема парче од урнатиот столб, кога полицијата го фати и го истурка надвор.

Целата вест прочитајте ја на А1ОН

извор:курир.мк

Loading...

Related posts