vesti24.mk
ЗАБАВА

ВИДЕО: „Кого ти ќе пцуеш“ – маж и жена се степале на плажа во Црна Гора, „летале“ и влечки

ECA

На интернет се појави снимка на која се гледа тепачка меѓу маж и жена на некоја плажа во Црна Гора.

Постар маж со раце удирал по лице една жена, која му возвратила со иста мера, односно со удар со влечки по глава.

Физичката пресметка почнала кога мажот ја опцул. Како што се чини, никој не се обидел да ги раздвои освен една жена. Останатите само набљудувале или се смееле, а некои и снимале.

Се верува дека станува збор за туристи од Србија или Босна.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts