vesti24.mk
ВЕСТИ

ВИДЕО: Објавени видеоснимки од качувањето на патниците во автобусот на „Беса транс“

ECA

Турскиот портал haberler.com објави видеоснимки од безбедносните камери на хотелот во Истанбул каде што престојуваа македонските патници коишто беа на патување организирано од страна на туристичката агенција „Беса транс“.

На снимките се гледа како патниците го напуштаат хотелот и се качуваат во автобусите.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts