vesti24.mk
ВЕСТИ

ВИДЕО: „Оставка на Заев, слобода на народот“ порачаа граѓаните од пред Владата

ECA

ВМРО-ДПМНЕ денеска одржа протест пред Владата. Граѓаните кои присуствуваа на истиот повторно му порачаа на премиерот Зоран Заев дека треба да си поднесе оставка.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts