vesti24.mk
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Синчето ја прекина додека водеше временска прогноза во живо

ECA

Несекојдневен и пресладок настан се случил за време на презентирањето на временската прогноза, која се одвивала во живо на каналот ABC News.

Додека презентерката зборувала за времето и состојбите во некои делови до америка, таа била прекината од нејзиното двегодишно синче.

За време на емисијата „Добро утро Америка“, презентерката била прекината од нејзиниот син Мајлс Мекин, кој сакал да ѝ даде негови цртежи да ги види и да ги чува.

„Тоа не се случило долго време – извинете! Нема училиште денес”, им рече Зи на гледачите, се насмеа и продолжи професионално да си ја води работата до крај.

По, завршената работа, таа откри што и подарил двегодишниот син.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts