vesti24.mk
ЗАБАВА

ВИДЕО: Сред бел ден, нема да верувате што направи возач на прометна раскрсница во Загреб

ECA

На социјалните мрежи се шири видео снимено на една од најфекфентните сообраќајни раскрсници во Загреб, каде еден возач решил да мокри.

На видеото објавено на Твитер се гледаат автомобили кои стојат на семафор, а возачот ја отворил вратата, излегол од автомобилот и уринира на сред бел ден и среде раскрсница во Загреб.

Возачот кој бил зад него во колоната пред семафорите успеал да цсними сè и објавил на социјалните мрежи, а многумина се прашуваат што го поттикнало да преземе ваква акција.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts