vesti24.mk
ЗАБАВА

ВИДЕО: Хит фризури за ова лето!

ECA

Прекрасна црвенокоса фејсбук профилот објави видео од неверојатни трансформации со косата.

Сметаме дека токму нејзините идеи ќе ви дадат инспирација за на плажа или пак за топлите ноќни летни прошетки.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts