vesti24.mk
ЗАБАВА

Ви испукаа рацете од често миење? Ова е најдобриот лек за вас!

ECA

Едноставен рецепт за испукани и црвени раце.

Потребни ви се само кокосово масло и памучни ракавици.

Пред спиење намачкајте кокосово масло на рацете и преку нив навлечете памучни нараквици.

Напомена: Природните рецепти не се замена за традиционалната медицина, ниту за лекарствата препишани од доктор. Природните рецепти служат само како додатоци во исхраната и превенција. Не ги употребувајте доколку сте преосетливи на некоја од природните намирници.

Извор: ГОТВИ.МК

извор:курир.мк

Loading...

Related posts