Гога Секулиќ објави фотографија после секс ( ФОТО )

Гога Секулиќ конечно ја пронајде среќата во љубовта.Таа веќе неколку месеци ужива во својата романтична врска со помладиот дечко Урош Домановиќ.

Имено таа објави фотографија после секс на која заносно позира во кревет покриена со прекривка која ги сокрива нејзините атрибути.

Судејќи по фотографиите кои често ги објавува на нејзиниот инстаграм профил може да видиме дека ужива во сексуалниот живот.

Loading...