vesti24.mk
ЗАБАВА

„Го однесов кучето во салон и сега плачам“: Зарем ова е истото милениче? (ФОТО)

ECA

Еден корисник на Твитер се пожали дека бил многу разочаран кога го видел своето куче по посетата на салон за миленичиња.

„Го однесов своето бебе на фризер затоа што неговата коса беше долга и сега плачам“, е описот  нао фотографиите кои го прикажуваат изгледот на кутрето пред и потоа.

Фотографиите добија многу коментари, а многумина се прашуваат дали е ова истото куче.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts