vesti24.mk
ВЕСТИ

Додека секој час во Македонија по десетици луѓе остануваат без работа, Зорица Заева носи чевли од скоро 900 долари (ФОТО)

ECA

Додека народот гладува и тоне во сиромаштија, семејството на Зоран Заев се луксузира.

Секој час во Македонија по десетици луѓе остануваат без работа, но Зорица Заева носи чевли од скоро 900 долари.

Станува збор за брендот Диор.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts