vesti24.mk
ВЕСТИ

Дурловски и Милошоски празникот го минаа опкружени со нивните деца

ECA

Пратеникот Антонио Милошоски од ВМРО-ДПМНЕ објави слика како големиот празник Пресвета Богородица го поминува заедно со пратеникот Игор Дурловски, опкружени со нивните деца.

Задоволство е кога татковците ќе добијат семејна обврска да се грижат и да се дружат со децата. Исполнет родителски ден!, напиша Милошоски.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts