vesti24.mk
ВЕСТИ

Жена со остар предмет си го повредила сопругот

ECA

На улицата „Питу Гули”, вчера по семејна расправија, било пријавено дека Б.П. со остар предмет го повредила И.П..

Според пријавеното, претходно И.П. физички ја нападнал Б.П., по што таа му нанела убодна рана. Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts