vesti24.mk
ЗАБАВА

Жена хранеше птици, а потоа се случи нешто чудно и прекрасно (ВИДЕО)

ECA

Видеото кое кружи по социјалните мрежи воодушеви многумина и покажа дека дури и овие пердувести суштества знаат да изразат благодарност.

Имено, една жена хранела птици, а потоа едната од нив летнала кон неа и ја бакнала.

Погледнете како изгледа тоа:

извор:курир.мк

Loading...

Related posts