vesti24.mk
ВЕСТИ

Залутан куршум оштети ролетна во домот на скопјанец

ECA

Вчера во 18:15 часот во СВР Скопје, Љ.С. (51) од Скопје пријавил дека во период од 12 до 13 часот ролетна во неговиот дом на ул.„Речиште“ била оштетена од залутано зрно.

Повредени лица нема.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts