vesti24.mk
ВЕСТИ

За неговиот роденден му го кажа судбоносното „ДА“ – портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ ја запроси својата девојка

ECA

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димса Арсовски, денеска за својот роденден ја запроси својата долгогодишна девојка, Соња.

Таа му го подари најубавиот поклон за роденден и го кажа судбоносното „ДА“.

Убавите вести ги сподели Арсовски на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм.

Редакцијата на КУРИР им посакува среќа и живот исполнет со љубов.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts