vesti24.mk
ЗАБАВА

Згоден фитнес тренер до болка за 24 часа изгубил 1.000 следбеници поради една фотографија

ECA

Фитнес тренер тврди дека за 24 часа изгубил 1.000 следбеници на Инстаграм зашто објавил фотографија од својата венчавка.

30-годишниот Алекс Крокфорд од Лондон минатата недела се ожени со долгогодишната девојка Сара, но тоа не им се допадна неговите следбенички.

-Се надевам дека ќе останем пријатели, се пошегува Алекс за Дејли Мејл и додаде дека очекува оти такво нешто ќе се случи.

Вели му е жал што неговата среќа ги вознемирува другите.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts