vesti24.mk
ЗАБАВА

Како 14 славни дами би изгледале со шишки – можеби ќе ве инспирираат да направите промена!

ECA

Да си направам или не? Речиси секоја жена барем еднаш во животот се соочила со ова прашање кога станува збор за шишките, кои се вистински естетски предизвик. Иако изгледаат навистина атрактивно, сепак тие одговараат на секој облик на лице.

А еве како би изгледале овие 14 славни дами доколку би имале шишки – Можеби конечно ќе ви ја решат вечната дилема и ќе ве инспирираат за вашата следна посета на фризерскиот салон:

Натали Портман

Маргот Роби

Дита вон Тис

Анџелина Џоли

Кејт Мидлтон

Џенифер Анистон

Гвинет Палтроу

Џулиен Мур

Џулија Робертс

Бијонсе

Наталија Водианова

Скарлет Јохансон

Кетрин Зита Џоунс

Дакота Фенинг

Извор: НАНЕ

извор:курир.мк

Loading...

Related posts