vesti24.mk
ЗАБАВА

Корисен трик: Како да исчистите калинка без да направите неред во кујната? (ВИДЕО)

ECA

Во ова интересно видео ќе погледнете корисен трик со кој може многу лесно да исчистите калинка, без притоа да направите неред во кујната.

Калинката е идеално овошје во зима, изобилува со витамини и антиоксиданси и консумирањето позитивно влијае на работата на срцето.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts