Кристијано Роналдо со девојката Џорџина Родригез на романтичен одмор

Кристијано Роналдо се релаксираше покрај базен во најлуксузниот ресорт на Ибица со неговата 23 годишна девојка Џорџина Родригез. Судејки по сликите можеме да заклучиме дека славниот пар ужива во својата врска, и како што се гледа по сликите и двајцата се во одлична физичка форма.

За вас одбравме неколку фотографии од одморот на славниот пар:

При објавување на материјали од порталот Vesti24.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

Loading...