vesti24.mk
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Левков: Кочани брои заболени од коронавирус, а Заев и Филипче си прават приватни журки

ECA

Во центарот на Кочани отворање на кафе бар на градоначалникот?

Блокирани улици, резервирани паркинзи, владино обезбедување…велат пристигнале Зоран, Оли и Венко? Ама не за кризата, за бизнис и за забава е, ама ако, нека ечи “Корона чао” во живо!

Нека Ви текне на овој настан кога Николчо ќе ви каже дека заради Ковид се одложи училишната година, Петровденскиот турнир, Ликовните колонии, концерти…Село гори, баба се чешла!

Во центарот на Кочани отворање на кафе бар на градоначалникот?

Блокирани улици, резервирани паркинзи, владино…

Posted by Миле Лефков on Friday, October 2, 2020

извор:курир.мк

Loading...

Related posts