vesti24.mk
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Лепа Брена среде зимо се соблече во бикини: Кога ќе видите на која тропска дестинација замина пејачката за Божиќ се ќе ви стане јасно (ФОТО)

ECA

Српската пејачка Лепа Брена буквално ги препоти фановите споделувајќи фотографија на својот Инстаграм профил во костим за капење.

Пејачката овие денови по повод новогодишните и божиќните празници заедно со својот сопруг Боба Живојиновиќ отпатува на Малдивите од каде сподели и врела фотографија во бикини.

Имено Брена на својот Инстаграм профил сподели фотографија во розово бикини додека се сонча на топлото сонце и тиркизната вода.

Фановите останаа во неверување од изгледот на пејачката поради фактот што таа само пред неколку месеци наполни 60 години.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts