vesti24.mk
ВЕСТИ

Лидер: Сопругата на Филипче се подновила со нов луксузен Мерцедес!

ECA

Ана Филипче, брачната другарка на министерот за здравство Венко Филипче деновиве се подновила со нов луксузен Мерцедес, објави Лидер.

Како што дознаваме, сред Ковид-кризата, Филипче си купила Мерцедес GLA кој чини педесетина илјади евра.

Автомобилот е пријавен и во анкетниот лист на Филипче, купен годинава.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts