vesti24.mk
ВЕСТИ

Македонија и вечерва се гуши, Велес најзагаден

ECA

И оваа вечер Македонија се гуши од загадениот воздух.

Четири години од власта на СДСМ откако ветиа чист и алпски воздух, но сето тоа испадна уште едно лажно ветување.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts