vesti24.mk
ЗАБАВА

Мало девојче со „кражба“ го освои интернетот: Додека домашните снимале кореографија, го земала телефонот и смеејќи се почнала да бега (ВИДЕО)

ECA

Нејзината насмевка со денови се споделува на социјалните мрежи.

Тоа не би било тоа, доколку девојчето не почнала да се смее додека бегала од нив.

За што станува збор, односно како изгледа една од најслатките „кражби“, може да погледнете во видеото.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts