vesti24.mk
ЗАБАВА

Мајката влегла во бањата и шокирано гледала што прави нејзиното двегодишно дете

ECA

Кога мало дете ќе се смири, тоа е знак во повеќето случаи дека прави нешто што не треба. Во тој момент, мајка од Велика Британија го најде своето двегодишно дете, а нејзината објава стана хит на социјалните мрежи.

Имено, кога влегла во бањата да провери што прави нејзиниот син Ајден, мајката Никола Стит остана во шок. Но, во исто време, таа веројатно била среќна во тој момент. Момчето ја искористило четката за заби за чистење на тоалетот. Нејзиниот пост веднаш предизвика лавина коментари.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts