vesti24.mk

Мисајловски: Се надеваме дека СДСМ ќе останат на зборот и ќе поднесат оставка, а Заев час поскоро ќе си замине- ВМРО-ДПМНЕ со сите демократски алатки ќе бара избори

ECA

Loading...