vesti24.mk
ВЕСТИ

Мисајловски: Тргнаа по вакцините?, ептен неспособни

ECA

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски преку статус на Фејсбук прашува дали тргнаа вакцините?

-Тргнаа по вакцините ⁉️ 😷 #ЕптенНеспособни

Тргнаа по вакцините ⁉️ 😷 #ЕптенНеспособни, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Posted by Vlado Misajlovski on Сабота, 13 февруари 2021

извор:курир.мк

Loading...

Related posts