vesti24.mk
ЗАБАВА

Мислеа дека не е сериозен: Рапер си вгради дијамант на чело

ECA

Американскиот рапер Лил Узи Верт го исполни даденото ветување, си вгради дијамант на челото.

Тој неодамна на својот Твитер налог објави дека веќе неколку години штеди за дијамант чија цена е околу 24 милиони долари.

Како што објаснил, дури и да го продаде својот имот, не би можел да купи се оддеднаш.

Многумина на социјалните мрежи мислеа дека раперот нема да го одржи зборот, но тој сепак ги демантираше.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts