vesti24.mk
ВЕСТИ

Мицкоски: Крајот им се ближи, македонската пролет доаѓа!

ECA

За 3 часа 25 илјади потписи против фалсификат попис. ВМРО-ДПМНЕ е заедно со народот, на вистинската страна.

Вечерва бев во Општинските комитети во Свети Николе и Штип. Заедно како еден, од една страна народот, од другата тие од власта.

Крајот им се ближи, македонската пролет доаѓа!

За 3 часа 25 илјади потписи против фалсификат попис. ВМРО-ДПМНЕ е заедно со народот, на вистинската страна.

Вечерва…

Posted by Hristijan Mickoski on Saturday, February 20, 2021

извор:курир.мк

Loading...

Related posts