vesti24.mk
ВЕСТИ

Мицкоски на средба со тутунарите од Големо Коњари

ECA

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска е во посета на прилепското село Големо Коњари каде ќе оствари средба со тутунарите.

Изјавата на Мицкоски може да ја проследите во живо во видеото во продолжение.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts