vesti24.mk
ВЕСТИ

Момче почина на скопските клиники после 15 минути откако го донела девојката

ECA

Вчера вечер во 23 часот во СВР Скопје било пријавено дека во Комплекс клиники „Мајка Тереза“ бил донесен 30-годишниот Ф.В. од Скопје, а во 23.15 часот била констатирана смрт.

Починатиот, според изјавата на неговата девојка, претходно имал здравствени проблеми.

По наредба на јавен обвинител, телото на починатиот е предадено за обдукција.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts