vesti24.mk
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Најголемите заводнички се раѓаат во овие 4 хороскопски знаци

ECA

Овие четири хороскопски знаци важат за најголемите заводнички во хороскопот.

Овен

Жените родени во овој хороскопски знак сакаат да победуваат. Кога посакуваат некој маж, нема да дозволат некоја друга жена да го освои.

Лав

Лавиците зрачат со самодоверба и секогаш се подготвени за акција. Каде и да се појават, привлекуваат внимание. Нема маж кој нема да „одлепи“ по нив. Во љубовта се подготвени да дадат сè.

Шкорпија

Шкорпиите се безобразни кога треба да бидат, а фини и нежни кога ќе проценат дека така е правилно. Тие нема да ви ветат нешто што нема да го исполнат.

Рак

Раковите имаат сосема друга тактика и се опасни задоводнички. Мажот може да зборува за сите свои стравови, желби, успеси и неуспеси со неа, а таа ќе слуша, ќе покаже разбирање и така ќе се смести во неговото срце.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts