vesti24.mk
ЗАБАВА

Некој ќе се смее, друг ќе плаче: Упатство за родителите за онлајн настава (ВИДЕО)

ECA

На социјалните мрежи се споделува видео како упатство за родителите за онлајн настава.

На некои ќе им биде смешно, но на низа родители кои мака мачат овие месеци со онлајн наставата на своите деца, ќе им биде трагично.

Татково раскажува на своето дете што треба да направи по секој предмет, а во оваа шега има голем дел вистина!

извор:курир.мк

Loading...

Related posts