vesti24.mk
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Неочекувани пари за овие два хороскопски знака до први декември

ECA

Припадниците на два хороскопски знака ги очекува прилив на средства токму во последните денови од месецов

ЈАРЕЦ

Вашата голема желба за стекнување на материјални добра конечно ќе ви биде исполнета.

На работното место ќе добиете дополнителни ангажмани кои ќе ви бидат и соодветно вреднувани, па значително ќе си ја подобрите банкарската сметка.

ВОДОЛИЈА

Ќе ви цветаат ружи на деловен план. Претпоставените ќе ви овозможат исклучително поволен бенефит од тоа што го работите.

Ќе бидете максимално исполнети и на личен план бидејќи ќе можете да си приуштите задоволства кои претходно ви изгледале помалку недостижни.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts