vesti24.mk
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Не сакате да имате ваков партнер: Овие хороскопски знаци најмногу изневеруваат, дознајте зошто

ECA

Некои хороскопски знаци се неверојатно верни и моногамни, а изневерувањето не би им паднало никогаш на памет. Овие три дефинитивно не се такви, а еве зашто најчесто изневеруваат.

Близнаците изневеруваат од чиста досада

Близнаците не сакаат рутина, а ако во врската почувствуваат дека се приближуваат кон таа категорија, без проблем ќе побараат нешто ново кај некој друг.

Лавот изневерува зашто сака внимание

Колку внимание и да му дадете на Лавот, веројатно нема да биде доволно. Лавовите се опседнати со идејата дека светот се врти околу нив, а ако на секунда не се задоволни со количината на внимание кое го добиваат, брзо ќе го добијат од некој друг.

Шкорпијата изневерува зашто сака да шири љубов

Шкорпиите се многу сексуални суштества и сакаат да шират љубов кога можат, а тоа најчесто значи и дека ќе ја шират меѓу луѓе со кои не се во врска.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts