Нови фотографии од момчето на Мелита Ракиќевиќ: Виктор го зароби нејзиното срце! (фото)

Мелита Ракиќевиќ се раздели од сопругот Владимир Ракиќевиќ Соме со кого ја има ќерката Барбара. Иако во јавноста не протекоа информации дали се официјално разведени, некогашната водителка веќе објавува фотографии со својот нов партнер.

Нејзиното срце го освои младиот Виктор, кој очигледно карактерно совршено и прилега на Мелита бидејќи тие блескаат заедно. Од свечени вечери до патувања во странство, вљубениот пар ужива во секој заеднички миг.

Неодамна Мелита се огласи на социјалните мрежи и им испрати порака на сите „загрижени“ за нејзиниот љубовен живот.

 

Извор:вистина.мк

Loading...