vesti24.mk
ЗАБАВА

Ова видео од српска свадба стана виртуелен хит – деверушата се качила на маса, паднала па ја преполовила (ВИДЕО)

ECA

Новото видео од српска свадба стана апсолутен хит на социјалните мрежи.

Девојка од Србија очигледно понесена од свадбената атмосфера се обиде да танцува на масата во блескава трико и високи потпетици, но работите не поминаа така како што замислуваше.

Со стиховите на познатата свадбена песна „Денес, мајко, го жениш синот свој“, таа скокна на масата, но веќе во следниот момент се нашла на подот на салата бидејќи ја преполови масата.

И покрај непријатната ситуација, таа не го изгуби својот ентузијазам, туку само продолжи да се весели.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts