vesti24.mk
ЗАБАВА

Ова видео ќе ви го разубави денот: Од риба до лав и слон – сите сакаат да се галат и прегрнуваат

ECA

Ова видео ќе ви го разубави денот. Како животните искажуваат љубов?

И тие како и луѓето сакаат внимание и топлина. Не очекувате дека лавот, тигарот, слонот сакаат да се прегрнуваат?ќ

Погледнете:

извор:курир.мк

Loading...

Related posts