vesti24.mk
ЗАБАВА

Ова урнебесно “паркирање“ стана хит на социјалните мрежи (ВИДЕО)

ECA

Сведоци сме дека пред зградите често снемува место за паркинг, па секој совесен возач треба да знае како да се паркира за да остави простор за другите.

Човекот од ова видео реши да ги земе работите во свои раце и повторно да го паркира автомобилот, за да направи повеќе простор.

За да го направи тоа, тој не користеше клучеви, туку само својата сила.

Ова видео ги насмеа корисниците на социјалните мрежи, а погледнете зошто стана хит:

извор:курир.мк

Loading...

Related posts