vesti24.mk
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие 3 хороскопски знаци живеат за драма – ќе направат сцена без проблем!

ECA

Тие сакаат кавги, проблеми и сè друго, освен мир. Покрај тоа, тие се многу драматични и сакаат да драматизираат до крајност. На следните 3 хороскопски знаци не им е проблем да направат сцена, било каде, а еве кои се:

Близнаци

Близнаците сакаат драма. Тие живеат за драма. Може дури и намерно да вклучат други луѓе во нивните драми, само за да ги направат поинтересни.

Рак

Раковите се многу чувствителни и емотивни. Може да ги допрат дури и најмалите работи и кога се вознемирени, па затоа лесно можат да се претворат во кралеви на драмата.

Лав

Тие сакаат да бидат во центарот на вниманието. Сакаат да бидат драматични и се многу страствени. Нема да бегаат од создавање сцена кога сметаат дека ќе биде потребно.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts