vesti24.mk
ВЕСТИ

Ограбена бензинска пумпа кај Бит Пазар

ECA

На 10.01.2021 во 04:28 часот во СВР Скопје, И.И.(32) пријавил дека на  бензинска пумпа на подрачје на Бит Пазар, две лица со закана одзеле пари од вработените.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts