vesti24.mk
ВЕСТИ

Од утре скијање и во ски-центарот Нижеполе

ECA

ЈП Стрежево – Ски – центар Нижеполе соопшти дека од утре ќе започне пробно скијање на ски патеката, а в недела промотивно скијање, пренесува Тера.мк

За сите љубители на скијањето, двата дена од викендот гратис користење на ски лифтот.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts