vesti24.mk
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Од што никогаш не може да се откаже секој хороскопски знак?

ECA

Астрологијата со еден збор открива од што никогаш не можат да се откажат хороскопските знаци.

Овен
Заклетви

Бик
Допишување

Близнаци
Тетоважи

Рак
Свеќи

Лав
Селфи

Девица
Вино

Вага
Инстаграм

Скорпија
Чоколадо

Стрелец
Секс

Јарец
Кафе

Водолија
Телевизија

Риби
Пица

извор:курир.мк

Loading...

Related posts