Падна автомобил во езерцето во Градски парк

Автомобил падна во езерце во скопскиот Градски парк.

Фотографијата ја објавија граѓани утрово на социјалните мрежи. Причините за несреќата  се уште не се познати .

skopjeinfo

Loading...